Bestyrelsesformand
Gert Mortensen
Beskrivelse
Gert Mortensen
 
Bestyrelsesformand og aktiv i klubben 
Se hele beskrivelsen
Daglig leder
Lone Vorm
Beskrivelse
Lone Vorm
Daglig leder og instruktør
Underviser i udspring, vandgymnastik, vandskræk og børnehavesvømning. 
Se hele beskrivelsen
Bladudvalg formand
Kaj Svendsen
Beskrivelse
Kaj Svendsen
Formand i bladudvalget og aktiv i klubben. 
Se hele beskrivelsen
Instruktør
Anders Meyhoff Madsen
Beskrivelse
Anders Meyhoff-Madsen
 
Instruktør og underviser på børnehold. 
Se hele beskrivelsen
Bo Søborg Petersen
Beskrivelse
Bo Søborg Petersen
 
Instruktør på Faklerne.
 
Se hele beskrivelsen
Cecilie Vorm Larsen
Beskrivelse
Cecilie Vorm
Instruktør i udspring og svømning. Er selv aktiv udspringer.
Se hele beskrivelsen
Christian Simonsen
Beskrivelse
Christian Simonsen
Instruktør og aktiv i FUSer og FAKle afdelingerne.
Christian er medlem af Svømmeudvalget
Christian er formand for FUSer afdelingen. 
Se hele beskrivelsen
Freja Holm Kristensen
Beskrivelse
Freja Holm Kristensen
 
Instruktør på børne- og voksen hold samt børn handicap. 
Se hele beskrivelsen
Hans Krogenlund
Beskrivelse
Hans Krogenlund
Instruktør i udspring og svømning
Formand for udspringsafdelingen
Medlem af svømmeudvalget 
Spørgsmål i forbindelse med udspring kan Hans kontaktes på mail: ffsudspring@gmail.com 
Se hele beskrivelsen
Henrik Madsen
Beskrivelse
Henrik Madsen
 
Kajak instruktør og formand for kajakafdelingen. 
Se hele beskrivelsen
Inge-Lise Hansen
Beskrivelse
Inge-Lise Hansen
Instruktør og underviser voksne i svømning og vandskræk. 
Formand for vandskrækafdelingen og er medlem af svømmeudvalget 
Se hele beskrivelsen
Jeff Andreasen
Beskrivelse
Jeff Andreasen
Instruktør på livredningsholdet og har dommercertifikat til at dømme bassinlivredderprøver.
Underviser der ud over unge og voksne i svømning både begyndere og øvede. 
Jeff er aktiv i bestyrelsen og kasserer for FFS. 
Se hele beskrivelsen
John Madsen
Beskrivelse
John Madsen
 
Kajakinstruktør. 
Se hele beskrivelsen
Julie Schmidt
Beskrivelse
Julie Schmidt
 
Instruktør underviser på ungdomshold. 
Se hele beskrivelsen
Lise-Lotte Nielsen
Beskrivelse
Lise-Lotte Nielsen
 
Instruktør for voksen motion, vandgymnastik og Fuserhold.
Lise-Lotte er formand for Socialudvalget. 
Se hele beskrivelsen
Lone Vorm
Beskrivelse
Lone Vorm
Daglig leder og instruktør
Underviser i udspring, vandgymnastik, vandskræk og børnehavesvømning. 
Se hele beskrivelsen
Maj Lundqvist
Beskrivelse
Maj Lundqvist
 
Instruktør på livredningsholdet og har dommercertifikat til bassinlivredderprøverne. 
Formand for svømmeudvalget og sekretær i bestyrelsen. 
Medlem og aktiv i bladudvalget, som udsender klubbens Svømmenyt blad. 
Se hele beskrivelsen
Marie Traun
Beskrivelse
Marie Traun
Instruktør og underviser på børnehold i flere niveauer. 
Se hele beskrivelsen
Merete Fischer
Beskrivelse
Merete Fischer
 
Instruktør i kajak, voksen vandskræk og børn handicap. 
Se hele beskrivelsen
Michael Capion
Beskrivelse
Michael Capion
 
Instruktør og underviser børnehold og livredningshold.
Se hele beskrivelsen
Nicholas Trier Lind
Beskrivelse
Nicholas Trier Lind
 
Instruktør på forskellige børnehold  
Se hele beskrivelsen
Phillip Rav
Beskrivelse
Phillip Rav
 
Instruktør underviser i vandgymnastik og både børn og voksne i svømning. 
Se hele beskrivelsen
Pi Nilausen
Beskrivelse
Pi Nilausen
 
Instruktør underviser både børn og voksne i svømning. 
Se hele beskrivelsen
Sebastian Vejlgaard
Beskrivelse
Sebastian Vejlgaard
 
Instruktør og underviser på børnehold. 
Se hele beskrivelsen
Simone Peyk Millgaard
Beskrivelse
Simone Peyk Millgaard
 
Instruktør og underviser på børne- og ungdomshold. 
Se hele beskrivelsen
Steffen Sunke Jensen
Beskrivelse
Steffen Sunke Jensen
 
Instruktør på Fuserhold.
Se hele beskrivelsen
Tina Hansen
Beskrivelse
Tina Hansen
Instruktør på børnehold og voksen vandskræk I
 
Se hele beskrivelsen
Tove Enggrob Boon
Beskrivelse
Tove Boon
Instruktør og underviser i svømning og i Aqua Fitness. 
Se hele beskrivelsen
Lucas Vorm Larsen
Beskrivelse
Lucas Vorm Larsen
 
Instruktør og underviser i udspring. 
Se hele beskrivelsen
Junior-instruktør
Frederik Udby
Beskrivelse
Frederik er junior-instruktør og underviser på børnehold.
 
Se hele beskrivelsen
Freya OHagan Petersen
Beskrivelse
Freya OHagan Petersen
 
Junior-instruktør og underviser både i svømning og udspring.
Se hele beskrivelsen
Johanna Sørensen
Beskrivelse
Johanna Sørensen
 
Junior-instruktør på børnehold 
Se hele beskrivelsen
Lærke Sjøberg
Beskrivelse
Lærke Sjøberg
 
Junior-instruktør på børnehold 
Se hele beskrivelsen
Mathilde Christine Wardil
Beskrivelse
Mathilde Wardil
 
Junior-instruktør og underviser på børnehold.
 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Pelle Malte Johnsen Sort
Beskrivelse
Pelle Malte Johnsen Sort
 
Junior-instruktør på børnehold 
Se hele beskrivelsen
Sofie Vilstrup Alsø
Beskrivelse
Sofie Vilstrup Alsø
 
Junior-instruktør på børnehold 
Se hele beskrivelsen
Victor Letting
Beskrivelse
Victor Letting
Junior-instruktør og underviser i udspring.
Se hele beskrivelsen
Marius Høgh Eichler
Beskrivelse
Marius Eichler
 
Junior-instruktør og underviser på børnehold onsdag.
 
Se hele beskrivelsen
Sara Saabye
Beskrivelse
Sara Saabye
 
Junior-instruktør og underviser på børnehold. 
Se hele beskrivelsen
IT-Udvalg formand
Bo Søborg Petersen
Beskrivelse
Bo Søborg Petersen
 
Instruktør på Faklerne.
 
Se hele beskrivelsen
Klubmodul