Bestyrelsesformand
Gert Mortensen
Beskrivelse
Gert Mortensen
 
Bestyrelsesformand og aktiv i klubben 
Se hele beskrivelsen
Daglig leder Bladudvalg formand
Kaj Svendsen
Beskrivelse
Kaj Svendsen
Formand i bladudvalget og aktiv i klubben. 
Se hele beskrivelsen
Instruktør
Anders Meyhoff Madsen
Beskrivelse
Anders Meyhoff-Madsen
 
Instruktør og underviser på børnehold. 
Se hele beskrivelsen
Bo Søborg Petersen
Beskrivelse
Bo Søborg Petersen
 
Instruktør på Faklerne.
 
Se hele beskrivelsen
Cecilie Vorm Larsen
Beskrivelse
Cecilie
 
Instruktør og underviser i udspring og svømning. Er selv aktiv udspringer.
Se hele beskrivelsen
Christian Simonsen
Beskrivelse
Christian 
 
Instruktør og underviser i FUSer og FAKle afdelingerne.
Christian er medlem af Svømmeudvalget
Christian er formand for FUSer afdelingen. 
Se hele beskrivelsen
Freja Holm Kristensen
Beskrivelse
Freja 
 
Instruktør på børne- og voksen svømmehold samt børn handicap. 
Se hele beskrivelsen
Hans Krogenlund
Beskrivelse
Hans Krogenlund
Instruktør i udspring og svømning
Formand for udspringsafdelingen
Medlem af svømmeudvalget 
Spørgsmål i forbindelse med udspring kan Hans kontaktes på mail: ffsudspring@gmail.com 
Se hele beskrivelsen
Henrik Madsen
Beskrivelse
Henrik Madsen
 
Kajak instruktør og formand for kajakafdelingen. 
Se hele beskrivelsen
Inge-Lise Hansen
Beskrivelse
Inge-Lise Hansen
Instruktør og underviser voksne i svømning og vandskræk. 
Formand for vandskrækafdelingen og er medlem af svømmeudvalget 
Se hele beskrivelsen
Jeff Andreasen
Beskrivelse
Jeff Andreasen
Instruktør på livredningsholdet og har dommercertifikat til at dømme bassinlivredderprøver.
Underviser der ud over unge og voksne i svømning både begyndere og øvede. 
Jeff er aktiv i bestyrelsen og kasserer for FFS. 
Se hele beskrivelsen
John Madsen
Beskrivelse
John Madsen
 
Kajakinstruktør. 
Se hele beskrivelsen
Julie Schmidt
Beskrivelse
Julie Schmidt
 
Instruktør underviser på ungdomshold. 
Se hele beskrivelsen
Lise-Lotte Nielsen
Beskrivelse
Lise-Lotte 
 
Instruktør for voksen motion, vandgymnastik og Fuserhold.
Se hele beskrivelsen
Maj Lundqvist
Beskrivelse
Maj Lundqvist
 
Instruktør på livredningsholdet og har dommercertifikat til bassinlivredderprøverne. 
Formand for svømmeudvalget og sekretær i bestyrelsen. 
Medlem og aktiv i bladudvalget, som udsender klubbens Svømmenyt blad. 
Se hele beskrivelsen
Marie Traun
Beskrivelse
Marie
 
Instruktør og underviser i svømning på flere niveauer for børn.
Marie er også instruktør for holdet bevægelse for børn. Holdet er for børn/unge der er udfordret med deres vægt og motorik. 
Se hele beskrivelsen
Merete Fischer
Beskrivelse
Merete 
 
Instruktør i kajak, voksen vandskræk og børn handicap. 
Se hele beskrivelsen
Michael Capion
Beskrivelse
Michael 
 
Instruktør og underviser i svømning på flere niveauer børn.
Michael underviser også på ungdomshold og gerne i livredning. 
Se hele beskrivelsen
Nicholas Trier Lind
Beskrivelse
Nicholas 
 
Instruktør og underviser i svømning på flere niveauer børnehold.  
Se hele beskrivelsen
Phillip Rav
Beskrivelse
Phillip 
 
Instruktør og underviser i vandgymnastik og svømning. 
Se hele beskrivelsen
Pi Nilausen
Beskrivelse
Pi Nilausen
 
Instruktør underviser i open water svømning. 
Se hele beskrivelsen
Sebastian Vejlgaard
Beskrivelse
Sebastian 
 
Instruktør og underviser i svømning på flere niveauer børnehold. 
Se hele beskrivelsen
Simone Peyk Millgaard
Beskrivelse
Simone 
 
Instruktør og underviser i svømning på børne- og ungdomshold. 
Se hele beskrivelsen
Steffen Sunke Jensen
Beskrivelse
Steffen 
 
Instruktør på Fuserhold.
Se hele beskrivelsen
Tina Hansen
Beskrivelse
Tina
 
Instruktør og underviser i svømning på børnehold og voksen vandskræk.
 
Se hele beskrivelsen
Yelda Dogan
Beskrivelse
Yelda
 
Instruktør og underviser i svømning og vandgymnastik 
Se hele beskrivelsen
Lucas Vorm Larsen
Beskrivelse
Lucas 
 
Instruktør og underviser i udspring både Mini Talen og begyndere.
Lucas underviser også i udsprings gymnastik om tirsdagen. 
Se hele beskrivelsen
Junior-instruktør
Frederik Udby
Beskrivelse
Frederik
 
Junior-instruktør og underviser på børnehold.
 
Se hele beskrivelsen
Freya OHagan Petersen
Beskrivelse
Freya 
 
Junior-instruktør og underviser både i svømning og udspring.
Se hele beskrivelsen
Johanna Sørensen
Beskrivelse
Johanna 
 
Junior-instruktør og underviser på svømmehold for børn og i udspring. 
Se hele beskrivelsen
Ludvig Hartelius Dall
Beskrivelse
Ludvig 
 
Junior-instruktør i svømning på børnehold 
Se hele beskrivelsen
Lærke Sjøberg
Beskrivelse
Lærke 
 
Junior-instruktør i svømning på børnehold 
Se hele beskrivelsen
Mads Beck Holm
Beskrivelse
Mads 
 
Junior-instruktør på børnehold. 
Se hele beskrivelsen
Nicolai Riisbjerg Jørgensen
Beskrivelse
Nicolai
Junior-instruktør på børnehold 
Se hele beskrivelsen
Pelle Malte Johnsen Sort
Beskrivelse
Pelle 
 
Junior-instruktør og underviser i svømning på børnehold 
Se hele beskrivelsen
Pi Helene Wridt Udby
Beskrivelse
Pi 
 
Junior-instruktør og underviser i svømning på børnehold og på holdet børn handicap. 
Se hele beskrivelsen
Shivam Lal
Beskrivelse
Shivam 
 
Junior- instruktør og underviser i svømning på børnehold
 
 
Se hele beskrivelsen
Sofie Vilstrup Alsø
Beskrivelse
Sofie 
 
Junior-instruktør og underviser på børnehold både i svømning og udspring. 
Se hele beskrivelsen
Therese Holm kristensen
Beskrivelse
Therese 
 
Junior-instruktør og underviser i svømning på børnehold  
Se hele beskrivelsen
Victor Letting
Beskrivelse
Victor 
 
Junior-instruktør og underviser i udspring.
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Sara Saabye
Beskrivelse
Sara Saabye
 
Junior-instruktør og underviser i svømning på børnehold. 
Se hele beskrivelsen
IT-Udvalg formand
Bo Søborg Petersen
Beskrivelse
Bo Søborg Petersen
 
Instruktør på Faklerne.
 
Se hele beskrivelsen
Klubmodul