Daglig leder
Lone Vorm
Beskrivelse
Lone Vorm
 
Daglig leder, vil besvare telefonopkald og mails i dagtimerne fra FFS kontor.
 
Instruktør i udspring, vandgymnastik, vandskræk og børnehavesvømning. 
 
Medlem af svømmeudvalget. 
 
Se hele beskrivelsen
Instruktører
Anders Meyhoff Madsen
Beskrivelse
Anders Meyhoff-Madsen
 
Instruktør og underviser på børnehold. 
Se hele beskrivelsen
Bo Søborg Petersen
Beskrivelse
Bo Søborg Petersen
 
Instruktør for Faklerne.
 
Se hele beskrivelsen
Christian Simonsen
Beskrivelse
Christian 
 
Instruktør og underviser i FUSer og FAKle afdelingerne.
Christian er medlem af Svømmeudvalget
Christian er formand for FUSer afdelingen. 
Se hele beskrivelsen
Hans Krogenlund
Beskrivelse
Hans Krogenlund
Instruktør i udspring og svømning
Formand for udspringsafdelingen
Medlem af svømmeudvalget 
Spørgsmål i forbindelse med udspring kan Hans kontaktes på mail: ffsudspring@gmail.com 
Se hele beskrivelsen
Henrik Madsen
Beskrivelse
Henrik Madsen
 
Kajak instruktør og formand for kajakafdelingen. 
Se hele beskrivelsen
Inge-Lise Hansen
Beskrivelse
Inge-Lise Hansen
Instruktør og underviser voksne i svømning og vandskræk. 
Formand for vandskrækafdelingen og er medlem af svømmeudvalget 
Se hele beskrivelsen
Johanna Sørensen
Beskrivelse
Johanna 
 
Instruktør og underviser på svømmehold for børn og i udspring. 
Se hele beskrivelsen
John Madsen
Beskrivelse
John Madsen
 
Kajakinstruktør. 
Se hele beskrivelsen
Julie Schmidt
Beskrivelse
Julie Schmidt
 
Instruktør underviser på ungdomshold. 
Se hele beskrivelsen
Lise-Lotte Nielsen
Beskrivelse
Lise-Lotte 
 
Instruktør for voksen motion, vandgymnastik og Fuserhold.
Se hele beskrivelsen
Lone Vorm
Beskrivelse
Lone Vorm
 
Daglig leder, vil besvare telefonopkald og mails i dagtimerne fra FFS kontor.
 
Instruktør i udspring, vandgymnastik, vandskræk og børnehavesvømning. 
 
Medlem af svømmeudvalget. 
 
Se hele beskrivelsen
Maj Lundqvist
Beskrivelse
Maj Lundqvist
 
Instruktør på livredningsholdet og har dommercertifikat til bassinlivredderprøverne. 
Formand for svømmeudvalget og sekretær i bestyrelsen. 
Medlem og aktiv i bladudvalget, som udsender klubbens Svømmenyt blad. 
Se hele beskrivelsen
Marie Traun
Beskrivelse
Marie
 
Instruktør og underviser i svømning på flere niveauer for børn.
Marie er også instruktør for holdet bevægelse for børn. Holdet er for børn/unge der er udfordret med deres vægt og motorik. 
Se hele beskrivelsen
Merete Fischer
Beskrivelse
Merete 
 
Instruktør i kajak, voksen vandskræk og børn handicap. 
Se hele beskrivelsen
Michael Capion
Beskrivelse
Michael 
 
Instruktør og underviser i svømning på flere niveauer børn.
Michael underviser også på ungdomshold og gerne i livredning. 
Se hele beskrivelsen
Phillip Rav
Beskrivelse
Phillip 
 
Instruktør og underviser i vandgymnastik og svømning. 
Se hele beskrivelsen
Pi Nilausen
Beskrivelse
Pi Nilausen
 
Instruktør underviser i open water svømning. 
Se hele beskrivelsen
Sebastian Vejlgaard
Beskrivelse
Sebastian 
 
Instruktør og underviser i svømning på flere niveauer børnehold. 
Se hele beskrivelsen
Simone Peyk Millgaard
Beskrivelse
Simone 
 
Instruktør og underviser i svømning på børne- og ungdomshold. 
Se hele beskrivelsen
Steffen Sunke Jensen
Beskrivelse
Steffen 
 
Instruktør på Fuserhold.
Se hele beskrivelsen
Tina Hansen
Beskrivelse
Tina
 
Instruktør og underviser i svømning på børnehold og voksen vandskræk.
 
Se hele beskrivelsen
Yelda Dogan
Beskrivelse
Yelda
 
Instruktør og underviser i svømning og vandgymnastik 
Se hele beskrivelsen
Lucas Vorm Larsen
Beskrivelse
Lucas 
 
Instruktør og underviser i udspring både Mini Talen og begyndere.
Lucas underviser også i udsprings gymnastik om tirsdagen. 
Se hele beskrivelsen
Jeff Andreasen
Beskrivelse
Jeff Andreasen
Instruktør på livredningsholdet og har dommercertifikat til at dømme bassinlivredderprøver.
Underviser der ud over unge og voksne i svømning både begyndere og øvede. 
Jeff er aktiv i bestyrelsen og kasserer for FFS. 
Se hele beskrivelsen
Junior-instruktør
Frederik Udby
Beskrivelse
Frederik
 
Junior-instruktør og underviser på børnehold.
 
Se hele beskrivelsen
Ludvig Hartelius Dall
Beskrivelse
Ludvig 
 
Junior-instruktør i svømning på børnehold 
Se hele beskrivelsen
Lærke Sjøberg
Beskrivelse
Lærke 
 
Junior-instruktør i svømning på børnehold 
Se hele beskrivelsen
Mads Beck Holm
Beskrivelse
Mads 
 
Junior-instruktør på børnehold. 
Se hele beskrivelsen
Pelle Malte Johnsen Sort
Beskrivelse
Pelle 
 
Junior-instruktør og underviser i svømning på børnehold 
Se hele beskrivelsen
Pi Helene Wridt Udby
Beskrivelse
Pi 
 
Junior-instruktør og underviser i svømning på børnehold og på holdet børn handicap. 
Se hele beskrivelsen
Shivam Lal
Beskrivelse
Shivam 
 
Junior- instruktør og underviser i svømning på børnehold
 
 
Se hele beskrivelsen
Sofie Vilstrup Alsø
Beskrivelse
Sofie 
 
Junior-instruktør og underviser på børnehold både i svømning og udspring. 
Se hele beskrivelsen
Therese Holm kristensen
Beskrivelse
Therese 
 
Junior-instruktør og underviser i svømning på børnehold  
Se hele beskrivelsen
Carla Marie Hansen
Beskrivelse
Carla er junior-instruktør
 
Underviser i svømning på børnehold. 
Se hele beskrivelsen
Sara Saabye
Beskrivelse
Sara Saabye
 
Junior-instruktør og underviser i svømning på børnehold. 
Se hele beskrivelsen
Klubmodul