Svømmeskole

Man.

Tirs.

Ons.

Tors.

Fre.

Lør.

 

Fokushold:

Man.

Tirs.

Ons.

Tors.

Fre.

Lør.

Plask og leg

 

 

16.20

 

16.00

11.40

 

Aqua Fitness

 

 

 

19.20

 

 

3-5 år

17.00

16.40

 

Vandgymnastik

10.00

 

10.00

10.00

 

 

Med forældre i vandet

17.40

17.20

 

19.00

 

18.20

 

 

Crawl voksne begynder

 

09.40

 

 

 

 

Børn beg. lavt vand

 

15.40

15.40

 

16.00

09.40

 

Crawl voksen let øvede

 

 

 

 

10.00

 

5-7 år

16.20

16.20

16.40

10.20

 

Crawl voksne øvede

 

 

 

 

09.00

 

Uden forældre i vandet

 

17.00

17.20

11.00

 

Fuser 10-14år(ungdomshold)

19.00*

 

 

 

15.00*

 

 

 

17.40

18.00

 

 

Fuser 12-15år(ungdomshold)

19.40*

 

19.40*

 

 

 

 

 

18.20

 

 

 

Fuser 15-17år(ungdomshold)

 

 

19.40*

 

 

 

Børn beg. dybt vand

 

15.40

16.20

18.00

16.00

09.00

 

FAKLerne +18år (ungdomsh.)

 

 

19.40*

 

 

 

7-10 år

19.10

17.00

17.20

10.20

 

FAKlerne +18år (ungdomsh.)

 

 

20.40*

 

 

 

Med hjælpemidler

 

17.40

 

11.40

 

Handicap børn svøm 5-9år

 

18.10

 

 

 

 

 

 

18.20

 

 

 

Handicap børn svøm 9-17år

 

18.30

 

 

 

 

Børn beg. Lavt vand

 

 

19.00

 

 

 

 

Motion og Livredning

 

19.50*

 

 

 

 

Fra 8 år

 

Senior svøm

14.00

 

 

 

14.00

 

Børn beg. Dybt vand

 

 

15.40

 

 

 

 

Børn vandforsigtig I

 

 

 

 

 

09.00

Fra 8 år

 

Børn vandforsigtig II

 

 

 

18.00

 

 

Børn let øvede

 

16.20

15.40

 

16.40

09.40

 

Voksen vandskræk I

 

10.20

 

 

 

 

Fra 9-12 år

16.20

12.20

 

19.50

Uden hjælpemidler

17.00

 

 

Voksen vandskræk II

 

 

 

10.40

 

 

 

17.40

 

 

Kajak

 

20.30*

20.40*

20.30*

 

 

 

18.20

 

 

Udspring 6-9 år

 

 

16.20

16.20

 

09.00

Børn øvede

 

19.10

16.20

 

 

11.00

 

17.00

Fra 10 år

17.00

 

Udspring 10-12 år

16.00

 

16.00

16.00

16.00

09.40

 

19.00

 

16.40

10.20

Ung motion + 12år

 

 

 

18.10

 

 

 

17.20

 

Voksen motion

18.20

19.10

10.40

18.50

 

09.40

 

Udspring + 12 år

 

 

19.00*

 

 

 

19.50

17.40

19.30*

10.20

 

Udspring + 14 år

 

 

19.00*

 

 

 

 

18.20

 

11.00

 

Udspring mini talent

16.20*

 

 

17.00*

 

 

 

19.00

 

 

 

Udspring familiehold

 

 

 

 

 

11.00

Voksen beg. svøm

 

09.00

 

18.40

 

 

 

Udspring Konkurrence

16.40*

 

16.40*

 

16.40*

 

Voksen let øvede svøm

10.40*

10.30

 

 

 

 

 

Udspring Talent

17.00*

 

 

 

17.00*

 

Voksen Familie Svøm

19.00

 

 

 

 

 

 

Udspring Voksen for alle begyndere

 

 

 

 

10.40

 

Forældresvøm

 

 

15.40

 

16.00

09.00

 

Børn og bevægelse 9-16 år

 

 

 

 

18.00

 

19.00

16.40

11.40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17.20

12.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Open Water

 

21.00*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Svømmeskole

Man.

Tirs.

Ons.

Tors.

Fre.

Lør.

 

Fokushold:

Man.

Tirs.

Ons.

Tors.

Fre.

Lør.

De med * markerede hold er på mere end 40 minutter.